portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Apartamenty Karolewska 27 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karolewska 27 - sprawy osiedlowe » Forum » Miejsce postojowe w garażu podziemnym
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Miejsce postojowe w garażu podziemnym

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
grzegorz44441 
   

Nowy na forum


Wiek: 37
Dołączył: Wto Lis 18, 2014 14:33
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lis 19, 2014 9:32    Temat postu: Miejsce postojowe w garażu podziemnym

Witam wszystkich
Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w budynku B. Podczas oględzin dowiedziałem się, iż do mieszkania należy obowiązkowo kupić miejsce postojowe w garażu podziemnym i pomieszczenie gospodarcze.
O ile pomieszczenie gospodarcze będzie dla mnie użyteczne o tyle z miejsca postojowego korzystać nie będę stąd moje pytanie: Czy ktoś z Państwa byłby ewentualnie zainteresowany odkupieniem takiego miejsca dla siebie?
Pzdr.
Krzysztof3 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 23, 2010 15:16
Posty: 11
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Śro Lis 26, 2014 14:12    Temat postu: Re: Miejsce postojowe w garażu podziemnym

Witam
Jestem zainteresowany odkupieniem miejsca garażowego.
W przypadku zainteresowania b. proszę o kontakt. Mój nr tel. 508 688 802.
Pozdrawiam.
AkukuBernard 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lut 22, 2016 11:50
Posty: 30
Skąd: gdynia

PostWysłany: Pią Cze 10, 2016 10:02    Temat postu: Re: Miejsce postojowe w garażu podziemnym

Podejrzewam, że już sprawa nieaktualna. Zgadza się?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama