portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Apartamenty Karolewska 27 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karolewska 27 - sprawy osiedlowe » Forum » Hałas na osiedlu pochodzący z budynków pofabrycznych
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Hałas na osiedlu pochodzący z budynków pofabrycznych

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ajasie 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Cze 07, 2009 11:59
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lut 01, 2017 15:13    Temat postu: Hałas na osiedlu pochodzący z budynków pofabrycznych

Od stycznia br utrzymuje się uciążliwy hałas na osiedlu 4 bloków przy ul. Karolewskiej 13/27. prawdopodobnie pochodzi on od wentylatorów/klimatyzatorów zainstalowanych na budynku pofabrycznym przy ul. Łąkowej 11, zarządzanym przez Tower Building Sp. z o.o. adres 90-562 Łódź ul. Łąkowa 11, tel.42 639 53 03. Skargi należy zgłaszać pisemnie do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi ul. Lipowa 16 90-743 Łódź tel. 42 633-33-43 lub elektronicznie na adres sekretariat@wios.lodz.pl.
Zainteresowanym mogę udostępnić wzór pisma, proszę tylko przesłać adres e-mailowy SMSem na mój telefon 608520292. Im nas będzie więcej, tym szybciej sprawa zostanie załatwiona
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama