portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Apartamenty Karolewska 27 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Coś dla firm i przedsiębiorców - moja historia
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Coś dla firm i przedsiębiorców - moja historia

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
roksana0592 
   

Forumowicz


Wiek: 28
Dołączył: Wto Sie 15, 2017 19:11
Posty: 115
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 21:22    Temat postu: Coś dla firm i przedsiębiorców - moja historia

Cześć
Czy ktoś z Was kiedykolwiek słyszał o "mentoringu w biznesie"? Ja swego czasu, wiedziałam, że są szkolenia pozwalające na rozwój i zdobywanie cennej wiedzy, jak również firmy, które oferują szkolenia dla pracowników i kadry wyższego szczebla jednak, osobiście prowadząc działalność nie wiedziałam do końca na czym polega mentoring i jakie są jego rezultaty. Zajmuję się sprzedażą różnych produktów i usług, pomagają mi w tym oczywiście osoby przeze mnie zatrudnione ale wewnętrzne szkolenia w mojej firmie nie przynosiły większych rezultatów... ludzie zniechęcali się pracą, sprzedaż stała w miejscu a nawet spadła o kilka procent... nie wiedziałam co mam robić, rozmawiałam ze swoimi znajomymi, którzy prowadzą większe lub mniejsze biznesy i jeden z nich doradził mi abym początkowo sama skorzystała z uczestnictwa w forum mentoringu prowadzonego przez Collegium Wratislaviense a następnie wysłała swoich sprzedawców, pod warunkiem oczywiście jeżeli uznam, że jest to dla mnie cenna wiedza... powiem Wam, nie żałuję straconych pieniędzy ani czasu... po szkoleniach moi pracownicy nabrali energii, ja zmieniłam swoje negatywne podejście, sprzedaż wzrosła w pierwszych miesiącach o 10% a i bywało, że osiągaliśmy wzrost nawet o 30%... jeżeli, ktoś ma podobny problem, to polecam zapoznać się ze stroną i ofertą https://cw.edu.pl/program/forum-mentoringu-szkolenie-otwarte/, napiszcie co o tym sądzicie i czy sami macie zamiar skorzystać z takiej pomocy
Willow 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 24, 2018 15:18
Posty: 55
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 13:09    Temat postu: Re: Coś dla firm i przedsiębiorców - moja historia

Mniej historii swojej, więcej informacji na temat promowanego kursu. Bazowo to co nam powiedziałaś nie mówi nic i danym kursie i o co w nim chodzi i co kurs ma na celu.
________________________________
sąd kościelny w Łodzi
Babelu 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 20, 2019 14:57
Posty: 85
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 13:20    Temat postu: Re: Coś dla firm i przedsiębiorców - moja historia

Nie no, powiedziała, że firma ledwo przędła a po kursach niby rozkwitła.
__________________________
usg tarczycy Łódź
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama