portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Apartamenty Karolewska 27 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karolewska 27 - sprawy osiedlowe » Forum » Adwokat rozwód
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Adwokat rozwód

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Warszianka025 
   

Stały bywalec


Wiek: 30
Dołączył: Czw Sie 17, 2017 11:46
Posty: 68
Skąd: Warszawa-Bemowo

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 10:42    Temat postu: Adwokat rozwód

Potrzebuję namiar na dobrego adwokata z Łodzi, który zajmie się naszą sprawą. Muszę odejść od męża. On już od dawna z nami nie mieszka, nie utrzymuje kontaktu, a ja chcę rozpocząć nowe życie , z kimś kto mnie doceni. Czy znacie adwokat Chróścielewską z Łodzi ? Tu http://www.skuteczny-adwokat.com/ ma dobre opinie, chyba warto do niej pójśc?
agahey 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 09, 2020 19:58
Posty: 80
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Maj 12, 2021 17:42    Temat postu: Re: Adwokat rozwód

Jestem w trakcie rozwodu i moją sprawę prowadzi Pani mecenas Emilia Chrostek (link do kancelarii https://chrostek-kancelaria.pl/). Jest niezastąpiona, delikatna w rozmowie, rozumie problem, a o alimenty i sprawiedliwy podział majątku walczy jakby walczyła o swoje. Bardzo polecam
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama