portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Apartamenty Karolewska 27 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karolewska 27 - sprawy osiedlowe » Forum » DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ordnungmusssein 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Maj 17, 2012 10:34
Posty: 1
Skąd: łódź-karolewska

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 11:16    Temat postu: DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???

DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ??? To pytanie pragnę zadać moim szanownym sąsiadom z osiedla przy Karolewskiej.
Czy ktoś mi to wyjaśni, bo może nie potrzebnie się irytuję widząc "inteligentnych inaczej" właścicieli psów, którzy nie dość, że pozwalają swoim pupilom załatwiać się na trawniki, to jeszcze nie raczą po nich posprzątać?
Dlaczego wstyd tym eleganckim paniom i panom podnieść kupę po swoim kochanym piesku, a nie jest obciachem ZOSTAWIĆ ją na trawniku? A może ze wstydu podczas własnej toalety nie podcierają sobie zadków i nie spuszczają wody w sedesie? Bo to by wszystko wyjaśniło !!!!
A Wy, mamy dzieci, które bawią się na trawnikach ( wszak, póki co, to jedyny "plac zabaw" dla naszych dzieci na tym osiedlu) swą ignorancją utrwalacie tych POSRAŃCÓW w przekonaniu, że tak można!!! Czy na prawdę tak ciężko jest zwrócić uwagę np. pani z bloku c, która nagminnie obsrywa trawnik?
A czy lokatorzy, którzy dzieci nie posiadają, albo ci, którym nie przeszkadza to, że ich pociechy bawią się w psich odchodach, nie zdają sobie sprawy z tego, że koszty sprzątania i naprawy uszkodzeń zieleni ponosimy wspólnie ??? I że nie są to koszty niskie ???
Wielu z tych nierozgarniętych psich właścicieli jest tylko najemcami lokali na naszym osiedlu. Być może długo nie pomieszkają...a nam pozostaną zasrane trawniki z powysikiwanymi dziurami w zieleni !!!!
Czy tak wiele kosztuje zwrócenie uwagi osobie, która robi źle? Przecież to nasz wspólny interes !!! Dlaczego ja, czy wielu moich sąsiadów, potrafimy wyjść ze zwierzakiem poza osiedle i UWAGA, POSPRZĄTAĆ jeszcze po nim?
Może ta druga część posiadaczy psów, nie jest świadoma niewłaściwości swego postępowania? Przecież to nie ich wina, że nie zostali nauczeni zasad kultury osobistej ?
Pomóżmy im zatem !!!! Nie stójmy bezczynnie, przyglądając się, jak ci niedoinformowani ( czyt. niedorobieni) obywatele ozdabiają nam trawę swoimi "kwiatkami". Nauczmy ich, jak powinno się postępować mieszkając pośród ludzi !!! Napominajmy ich, poczekajmy na reakcję! Może zdjęcie zrobione telefonem komórkowym bardziej podziała na wyobraźnię ? A może zapłacony, kilkuset złotowy mandat nauczy ich higieny ?
sebastianl 
   

Bywalec


Wiek: 46
Dołączył: Nie Kwi 17, 2011 11:57
Posty: 43
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 11:34    Temat postu: Re: DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???

Bartek, poproszę Ciebie jako członka zarządu naszej wspólnoty o interwencję w tej sprawie. Pan Bartek doskonale zna sprawę.
Dziękuję
monka_biedronka 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Wrz 15, 2009 19:20
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 19:51    Temat postu: Re: DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???

Ja nie mam nic przeciwko, zeby spacerowac z psami po osiedlu, bo na zewnatrz kręcą sie dziwni ludzie ale absolutnie zgadam sie z Państwem, ze nalezy sprzatac po swoich pupilach. To rowniez uwaga do Pana z bloku B, ktorego pies zrobil kupe przy bloku A. Ma Pan szczescie, bo nagralam filmik z Pana udzialem ale niestety utopilam telefon, wiec nie mam dowoduWink Ale bede sledzic dalej. Nie widze problemu, zeby wziac zwykla foliowke i wyrzucic kupe do kosza. Prosze wszystkich o zwracanie uwagi. Chcialam jednoczesnie powiedziec, ze spotkalam jednego pana z bloku A, ktory przy mnie posprzatal po swoim psie.
bartekj 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 59
Dołączył: Sob Paź 03, 2009 11:21
Posty: 204
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 23:43    Temat postu: Re: DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???

Prosze zatem informowac ochrone (wpis na dziennik) badz administatora o takich przypadkach. Zapewniam, iz osoby takie zostana obciazone kosztami sprzatania trawnikow.
morotravel 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Wto Lut 11, 2014 3:44
Posty: 1
Skąd: łódż

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 3:50    Temat postu: Re: DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???

Pytanie brzmi dla czego państwo z nowych bloków wyprowadza swoje pieski pod bloki innych np 33/35 Przecież to nie jest podwórko dla załatwiania potrzeb zwierząt. Na szczęście na wiosnę rusza budowa płotu i ciekaw jestem co wtedy zrobicie kulturalni państwo z nowych bloków... Cała wiocha z was wychodzi. Na wsi mieliście psy obok stodoły i nikt was sprzątać po nich nie nauczył to i zapomnieli jak to jest w miastach.
Koperr 
   

Bywalec


Wiek: 51
Dołączył: Sob Lis 14, 2009 9:40
Posty: 46
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 15:31    Temat postu: Re: DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???

Szanowny Panie z bloku 33/35 proszę nie obrażać wszystkich mieszkańców Karolewskiej 13, bo w sobotę widziałem jak Pana sąsiad przyprowadził psiora pod ogrodzenie na dojściu do naszego osiedla. Prawdopodobnie czyni to nagminnie, bo strasznie śmierdzi tam moczem. Pozdrawiam Panie Miastowy!
Lustex 
   

Nowy na forum


Wiek: 48
Dołączył: Wto Wrz 23, 2014 3:35
Posty: 2
Skąd: Łódź-Plejada

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 3:38    Temat postu: Re: DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???

Nie rozumiem czemu z tym wszystkim zawsze taki problem, jakbyśmy nie mogli jakoś normalnie to rozegrać.
seth13 
   

Nowy na forum


Wiek: 103
Dołączył: Czw Lut 19, 2015 17:34
Posty: 1
Skąd: z miasta

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 17:46    Temat postu: Re: DLACZEGO POZWALAMY, BY PSY ROBIŁY KUPĘ NA TRAWNIKI ???

monka_biedronka napisz coś jeszcze, lecę po popcorn !

https://www.youtube.com/watch?v=ECsj8K7pYIw
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama