portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Apartamenty Karolewska 27 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karolewska 27 - sprawy osiedlowe » Forum » Usterki deweloperskie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Usterki deweloperskie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ajasie 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Cze 07, 2009 11:59
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 16:27    Temat postu: Usterki deweloperskie

Pytania czy Wspólnota jest w stanie wreszcie załatwić z deweloperem:
1. poręcze na klatkach schodowych czy też poczekamy aż dojdzie do wypadku małego dziecka lub starszej osoby - windy niestety czasami nie działają i trzeba wejść na wyższe piętro,
2. wymianę całkowitą napędu pierwszej bramy wjazdowej i obciążenie tym Dewelopera - ciągłe bezskuteczne reperacje są droższe. A może f-ma serwisowa jest niekompetentna???
luke1106 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Pon Wrz 05, 2011 20:28
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 21:39    Temat postu: Re: Usterki deweloperskie

Przy okazji zapytam jak jest z reklamacjami zgłaszanymi do naszego kochanego dewelopera? Mam kilka drobnych usterek i zastanawiam się jakie są szanse wyegzekwowania ich usunięcia przez niego. Wiem, że nie będzie łatwo, dlatego zapytam - komuś się udało?
sebastianl 
   

Bywalec


Wiek: 46
Dołączył: Nie Kwi 17, 2011 11:57
Posty: 43
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Paź 03, 2012 20:03    Temat postu: Re: Usterki deweloperskie

no i monitoring !!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama