portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Apartamenty Karolewska 27 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karolewska 27 - sprawy osiedlowe » Forum » Jakie są wasze koszta użytkowania mieszkania?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jakie są wasze koszta użytkowania mieszkania?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sebzzz 
   

Nowy na forum


Wiek: 54
Dołączył: Pon Paź 15, 2012 22:41
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 22:47    Temat postu: Jakie są wasze koszta użytkowania mieszkania?

Witam,

jestem osobą zainteresowaną wynajęciem mieszkania na osiedlu Karolewska 13. Czy możecie podac wasze orientacyjne koszta użytkowania (woda ciepła, zimna, prąd i ogrzewanie)? Interesują mnie rachunki dla 3 osobowej rodziny. Czy w 750zł łącznie z prądem jesteśmy w stanie się zmieścic? Prosz o pilną odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie Smile
sebzzz 
   

Nowy na forum


Wiek: 54
Dołączył: Pon Paź 15, 2012 22:41
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 22:48    Temat postu: Re: Jakie są wasze koszta użytkowania mieszkania?

Byłbym zapomniał, głównie interesują mnie koszta przy mieszakniu około 80mk.
bartekj 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 59
Dołączył: Sob Paź 03, 2009 11:21
Posty: 204
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 9:51    Temat postu: Re: Jakie są wasze koszta użytkowania mieszkania?

1. Prosze poszukac sobie na forum postu na ten temat; nie ma sensu mnozyc tych samych tematow. http://lodz-karolewska-27.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=68174&start=0

2. Dla mieszkancow osiedla jest zamkniete forum na www.e-kartoteka.pl

3. Czesci wspolne wzrosty do 2pln/m2 + chyba 0,2pln/m2 na fund rem.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama